Ukryj reklamę - wykup konto PRO

#1  2020-02-11 14:04:10

keats
keats
Administrator
Ostrzeżenia: 0

Rodzaje kont na flogu

Witam wszystkich, tak jak wspominałem pracujemy obecnie nad przebudową floga. Ostateczna wersja jeszcze nie jest ustalona, dlatego chciałbym zasięgnąć Państwa opinii.

Proszę o wypowiedzi czy uważają Państwo że na flogu powinny być konta dla fotografów i dla modeli/modelek czy wystarczą tylko dla fotografów?

Mają Państwo jakieś propozycje co byście chcieli żeby na flogu się znalazło a co jest zbędne i można usunąć?

Będę wdzięczny za wszystkie sugestie.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#2  2020-02-11 14:35:10

torun
torun
Super forumowicz

Re: Rodzaje kont na flogu

keats napisał:

Witam wszystkich, tak jak wspominałem pracujemy obecnie nad przebudową floga. Ostateczna wersja jeszcze nie jest ustalona, dlatego chciałbym zasięgnąć Państwa opinii.

Proszę o wypowiedzi czy uważają Państwo że na flogu powinny być konta dla fotografów i dla modeli/modelek czy wystarczą tylko dla fotografów?

Mają Państwo jakieś propozycje co byście chcieli żeby na flogu się znalazło a co jest zbędne i można usunąć?

Tylko dla fotografów …
Co jest zbędne - wynika z regulaminu.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#3  2020-02-11 15:06:25

fade
fade
Forumowicz

-Jak wyżej, raczej oddzielnie dla modelek/modeli i fotografów.
-Kontrowersyjna ostatnio sprawa tagów, jestem za powrotem do opcji sprzed rewolucji czyli tag TAK ale w obrębie konta i   dobrowolny.
-To o co sporo osób się tu niemal "zabija" smile...głosowanie ZD- osoba która otrzymała ten tytuł bez możliwości ponownego uczestniczenia przez tydzień-dwa (dajmy szansę innym) Dobrą opcją byłoby głosowanie np. w kilku kategoriach  ale o ile serwer na to pozwoli.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#4  2020-02-11 16:23:08

iberica
iberica
Zaawansowany forumowicz

keats napisał:

Jak rozumiem nowy właściciel. Przedstawiliście się na flogu? Mogę to znaleźć? Ogólnie jaki macie plan odnośnie floga? Nie mówię o szczegółowej rekonstrukcji ale o Waszych celach w odniesieniu do tego portalu w kontekście jego przejęcia/zakupu. Tzw wizja.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#5  2020-02-11 17:56:36

lumian
lumian
Forumowicz

keats napisał:

Bez modeli/modelek i bez tagów (można wpisywać, co się chce, więc po co?); Dlaczego pojawiają się w nowych ponownie zdjęcia, które już zdobyły jakieś laury?

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#6  2020-02-11 18:07:18

voolpes
voolpes
Zbanowany
Ostrzeżenia: 3

keats napisał:

- Usunąć obowiązek tagowania.
- Od dzielenia kont na konta modelki i fotografów są już inne (a wręcz masa) portali, "F"log był jak sama nazwa mówi blogiem z "F" na początku i niech takim BLOGIEM pozostanie skupiającym się na "F"otografii.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#7  2020-02-11 18:30:46

bzuj
bzuj
Nowy forumowicz

bez bezsensownych tagów

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#8  2020-02-11 18:57:24

rafsr71
rafsr71
Zaawansowany forumowicz
Ostrzeżenia: 1

keats napisał:

Konta zostawić tak jak jest teraz
Zlikwidować obowiązek tagowania zdjęć, "Nowe fotoblogi", "Konkursy", "Aparaty", "Zdjęcia mecenasów"
Nic to nie wnosi a miejsce zajmuje (a tu często brak miejsca był wspominany).

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#9  2020-02-11 20:33:56

viking
viking
Moderator

Myślę że powinny być osobne konta fotografów i modeli/modelek, ponieważ konto fotografów przedstawia ich prace, wizje, pomysły a konto m/m raczej osobę przedstawianą na zdjęciu.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#10  2020-02-11 20:36:06

rafsr71
rafsr71
Zaawansowany forumowicz

viking napisał:

Myślę że powinny być osobne konta fotografów i modeli/modelek, ponieważ konto fotografów przedstawia ich prace, wizje, pomysły a konto m/m raczej osobę przedstawianą na zdjęciu.

A jak ktoś robi zdjęcia a czasem pozuje? Dwa konta?

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#11  2020-02-11 20:42:13

viking
viking
Moderator

Mam pytanie odnośnie zmian nie do końca w temacie, czy istnieje techniczna możliwość oddawania głosu na zdjęcie dnia co jakiś określony czas, może raz na 5 dni czy raz na tydzień. Ukróciło by to działalność tak zwanych TWA a przynajmniej każdy by się zastanowił na co głosuje.
Życzę powodzenia w rozwijaniu Floga.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#12  2020-02-11 20:43:54

viking
viking
Moderator

rafsr71 napisał:

viking napisał:

A czemu nie, przynajmniej wiadomo czy to jego praca czy tylko osoba, myślę że nie ma co szukać dziury w całym

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#13  2020-02-11 20:48:14

lumian
lumian
Forumowicz

viking napisał:

rafsr71 napisał:

viking napisał:

A czemu nie, przynajmniej wiadomo czy to jego praca czy tylko osoba, myślę że nie ma co szukać dziury w całym

Czasami oglądam zdjęcia autora/autorki, na których jest on/ona sam/a, co mam oceniać?

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#14  2020-02-11 20:54:46

viking
viking
Moderator

lumian napisał:

viking napisał:

rafsr71 napisał:

Czasami oglądam zdjęcia autora/autorki, na których jest on/ona sam/a, co mam oceniać?

Jeśli jest autorem to jaki problem z wyborem? Po za tym już dziś masz funkcję że zdjęcie jest autoportretowe

Ostatnio edytowany przez viking (2020-02-11 21:04:08)

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#15  2020-02-11 21:08:15

nicki4
nicki4
Forumowicz

Więcej  miejsca na głównej stronie na fotografie, wyświetlane w większym formacie, nie w wielkości znaczka pocztowego, bo niektórzy z mniej sprawnymi oczami nic nie zobaczą. Za to mniej miejca na głównej stronie na "nowe flogi", "nowe wpisy na forum" typu "pokaż ptaka", "pokaż to czy tamto", jacy dziś mecenasi czy forum czy nowe konta. To wszystko wystarczy jak będzie w formie zakładek. Kogo interesuje to wejdzie.
Łatwo pewnie ocenić ile osób jest aktywnymi użytkownikami serwisu a ilu bierze czynny udział w forum. Jeden z wątków "pokaż coś tam" zapełnił się pracami jednego max dwóch autorów. Dziwna forma autopromocji. Przecież rolę tych wątków mogą pełnić tagi. Wstawiamy zdjęcie ptaka, otagowujemy go "ptak" i w gronie miłośników ptaków wyszukujemy zdjęcia z tym tagiem i dyskutujemy między miłośnikami ptaków o swoich... ptakach. Nie szkoda miejsca na głównej stronie na tekst, przepychanki 5 osób ?

Bezwzględne kasowanie wpisów nie na temat. Jeśli jest założony wątek techniczny, to każdy wpis który podejmuje dyskusję z poprzednikiem - do kosza. Do dyskusji jest forum dyskusyjne. To pewnie trzeba by moderatorów, no ale niektóre fora posiadają taki wynalazek.

Ja to bym wprowadził możliwość głosowania tylko na zdjęcia posiadające ten szczątkowy exif ("i" na dole po lewej). Zwiększy to prawdopodobieństwo, że zdjęcie jest własnością autora. Lub jakiś wyróżnik dla zdjęć posiadających exif. Do screena czy kradzionego zdjęcia może się komuś nie chcieć dopisywać informacji o tym czym było robione. No ale to może zbyt drastyczne dla niektórych.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#16  2020-02-11 21:27:50

voolpes
voolpes
Zbanowany

viking napisał:

Do przedstawienia osoby na zdjęciu (samego siebie) są już od dawna znaczniki "zdjęcie przedstawia mnie"
Dzielenie kont na konta fotografów i modelek.... bzdura. Od tego są inne portale, nie będę robił kryptoreklamy ale jest ich masa.
Jak sama nazwa Floga nawiązuje do bloga, więc nie ma co popierać rozdzielania kont na fotografujących i fotografowanych.
Niech Flog pozostanie w starej formie bloga... taka była idea powstania, nie zmienia się dobrego.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#17  2020-02-12 11:48:54

tak-sobie-pstrykam
tak-sobie-pstrykam
Forumowicz

Z propozycji. Zdjęcia osób na czarnej liście nie powinny się wyświetlać w najnowszych zdjęciach.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#18  2020-02-12 13:40:10

voolpes
voolpes
Zbanowany

tak-sobie-pstrykam napisał:

Z propozycji. Zdjęcia osób na czarnej liście nie powinny się wyświetlać w najnowszych zdjęciach.

Popieram!

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#19  2020-02-12 15:42:38

wiesko
wiesko
Forumowicz

Witam.
1. Przywrócić linki zewnętrzne które były ogólnie dostępne bez logowania po prawej na dole.
Multum osób wstawiało tam odnośniki do własnych wyróżnionych prac na flogu oraz innych serwisach.

2. Wprowadzić dla obdarowanego zaszczytem wiszenia na czarnej liście listę osób/nicktów które zechciały obdarzyć autora tym wyróżnieniem.

3. Przestrzegać obowiązujących przepisów prawa miast ściemniać w imię klikalności reklam.

Pozdrawiam czytających.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#20  2020-02-12 16:14:15

svenlbn28
svenlbn28
Zaawansowany forumowicz

tak-sobie-pstrykam napisał:

Zdecydowanie jestem ZA! smile Albo zrobić też taką możliwość, aby NIE można było czytać komentarzy swoich zablokowanych osób pod cudzymi wpisami. Niestety AdBlockiem da się zablokować tylko miniaturki i awatary (zawsze tak robię gdy widzę kogoś zablokowanego), gdyby nie pewna osoba z Floga, nie odkryłbym zapewne tego sposobu.

johana-granser napisał:

Zlikwidowac czarna liste bo ludzie glupieja z tym dodawaniem do czarnej listy a powod wpisuja juz wyjatkowo zenujacy ,  polikwidowac podwojne,potrojne konta ,jedno konto z mozliwoscia nominowania i glosowania ,osoby wstawiajace zdjecia pozyczane z neta nieswoje blokada na conajmniej 2 lata , puste profile usunac oczywiscie osob niezyjacych jak najbardziej zostawic ,no i jurorzy jesli nie maja ochoty nimi byc bo nie glosuja na zdjecie dnia zmiana .Reszta jak dla mnie jest okey

Potwierdzam . Kilka razy mnie zablokowano za coś czego nie zrobiłem i nie tyczyło się mnie.
Pamiętam jak chyba z rok temu na Flogu wybuchła g..burza, bo pousuwano konta nieżyjących osób, np. https://ciechus.flog.pl

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#21  2020-02-12 16:26:30

voyager747
voyager747
Zaawansowany forumowicz
Ostrzeżenia: 2

To wyobraźcie sobie, że nie ma CL i codziennie wpisuje się Wam panna o wielu twarzach albo gość co wszędzie o mnie pisze, że jestem kapusiem, padliną, ormowcem itp.  Jak wtedy funkcjonować tutaj ?

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#22  2020-02-12 16:34:41

voyager747
voyager747
Zaawansowany forumowicz

I myślisz, że to by działało szybko i sprawnie ?

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#23  2020-02-12 16:39:12

voyager747
voyager747
Zaawansowany forumowicz

Przez tyle lat nie udało się zrobić porządku z panną, o której piszemy, a wpisów obraźliwych było bardzo dużo.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#24  2020-02-12 16:39:46

tak-sobie-pstrykam
tak-sobie-pstrykam
Forumowicz

johana-granser napisał:

puste profile usunac oczywiscie osob niezyjacych jak najbardziej zostawic

Dziwna logika. Puste konto i konto truposza zajmują miejsce. Z pustego nikt nie korzysta a zmarłemu konto nie potrzebne. Usunąć i już.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#25  2020-02-12 16:40:40

svenlbn28
svenlbn28
Zaawansowany forumowicz

Albo taki inny pomysł mam jeszcze - zablokować całkowicie dostęp do udzielania się w księdze gości przez osoby niezalogowane. Nie chodzi mi o żadną całkowitą moderację, tylko o zablokowanie możliwości pisania. Bo jak każdy wie - niezalogowanych da się jedynie zablokować pod zdjęciami, ale nie w księdze gości - tak jest na tę chwilę. Wtedy taka pani z Inowrocławia dałaby mi wreszcie i innym święty spokój. smile

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

Stopka forum

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług i zgodnie
z Polityką Plików Cookie możesz okreslić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.

Strona główna / Regulamin / Reklama / Zarabiaj na flogu / Zgłoś problem/pytanie / Pomoc