Tematy pomocy

Tematy pomocy

Zasady wyboru zdjęcia dnia

 1. Zdjęcie dnia wybierane jest przez zalogowanych użytkowników serwisu flog.pl
 2. Na listę głosowania trafiają zdjęcia, które zgromadziły najwięcej plusów
 3. Wybór odbywa się poprzez głosowanie (przyznawanie plusów i super plusów)
 4. Każdy ma prawo przyznać dowolnie dużo plusów, ale tylko raz na każdy wpis
 5. Super+ może być przyznany tylko raz na 24h
 6. Wybór następuje raz dziennie ok. godziny 20.00
 7. Zdjęcia wybierane są w 2 kategoriach: wybór flogowiczów (wynik głosowania wszystkich użytkowników serwisu flog.pl) oraz wybór moderatorów (grupa doświadczonych fotografów wybrana przez flogowiczów i administrację flog.pl)
 8. Zdjęciem dnia zostają prace, które o godz. 20 mają zgromadzone najwięcej "super plusów". W przypadku równej liczby "super plusów" wygrywa zdjęcie o większej liczbie zwykłych plusów.
 9. Zdjęcie dnia prezentowane jest przez następny dzień na stronie głównej Flog.pl oraz jest promowane na flogowych kontach w serwisach: facebook, blip, twitter, nk
 10. Uwaga!
  • Na liście do głosowania znajdują się tylko wpisy nowe (dodane w ciągu ostatnich 3 dni), jednak nie nowsze niż 48h. Zatem jeśli jakiegoś zdjęcia brakuje na liście, to prawdopodobnie oznacza to, że jest za nowe i pojawi się jutro.
  • Lista nie zawiera zdjęć autorów, którzy ostatnio (w ciągu tygodnia) otrzymali wyróżnienie 'zdjęcie dnia'. W ten sposób chcemy dać szansę innym :-)
 11. Uwaga 2!
  • Wybory Zdjęcia dnia to zabawa, rodzaj ankiety wśród osób korzystających z serwisu Flog.pl, a nie próba obiektywnego wyłonienia najlepszego zdjęcia
  • Jeśli jesteś niezadowolona/y i uważasz, że powinno wygrać inne zdjęcie, patrz pkt. 1 :-)
Zapraszamy do głosowania

Zobacz także: