#51  2017-08-12 08:59:26

fatuma
fatuma
Forumowicz
Ostrzeżenia: 0

Re: Zdęcie Dnia -?!

gruby4444 napisał:

"Fatuma" Bardzo mądre słowa, bobas bardzo fajny, myślę też, że pilota nie połknął big_smile
Jestem ciekaw kiedy klubowi narzekających, w skrócie KN znudzi się, na razie podziwiam  za wytrwałość.
Kiedy nie zajrzę a zaglądam rzadko, temat aktualny. Ale dziwić się jak to nazywają TWA potrafią, dziwne to jak można zewrzeć szeregi w sprawie ZD i.t.p. zresztą jest skąd brać przykład big_smile big_smile big_smile

Nie znudzi...taki naród smutny ...jak nie narzekania ,to zawiść ,zazdrość , obłuda...tyle w temacie ogólnego przekroju cechujących naród polski atrybutów 😂...te żale o zdjęcia dnia to nic innego jak zbitek tych cech 😁bo nie moje wyróżniają 😂polsko smutny jak pista narodzie... przepraszam ale ino to mi się ciśnie na usta

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#52  2017-08-12 10:08:53

krisss
krisss
Zbanowany

Nie znudzi...taki naród smutny ...jak nie narzekania ,to zawiść ,zazdrość , obłuda...tyle w temacie ogólnego przekroju cechujących naród polski atrybutów 😂...te żale o zdjęcia dnia to nic innego jak zbitek tych cech 😁bo nie moje wyróżniają 😂polsko smutny jak pista narodzie... przepraszam ale ino to mi się ciśnie na usta

Super analiza cech narodowych... ja bym jeszcze dodał sprzedajność i skłonność do prostytuowania się...
Patrz rozbiory smile

A wracając do ZD, to oglądanie cały czas tych samych autorów i zdjęć nie jest zbytnio uczące i rozwijające.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#53  2017-08-12 15:18:06

jar007
jar007
Zaawansowany forumowicz

Jaki żal. Słaba grafika komputerowa, ale Zdjęcie Dnia jest:) Ważne kółko adoracji:)

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#54  2017-08-12 19:20:21

resec
Gość

jar007 napisał:

Jaki żal. Słaba grafika komputerowa, ale Zdjęcie Dnia jest:) Ważne kółko adoracji:)

masz rację...przy Twoich wybitnych zdjęciach własnie to ,o którym piszesz -marne..baaaardzo...a fe!!!

Ostatnio edytowany przez resec (2017-08-12 19:24:45)

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#55  2017-08-12 19:39:11

jar007
jar007
Zaawansowany forumowicz

A tak bardziej po polsku można? Domyślam się że to miała być ironia, ale nie wyszło.
Moje zdjęcia, to przynajmniej zdjęcia.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#56  2017-08-12 19:52:50

resec
Gość

jar007 napisał:

A tak bardziej po polsku można? Domyślam się że to miała być ironia, ale nie wyszło.
Moje zdjęcia, to przynajmniej zdjęcia.

a moje to co? wklejki z internetu? powiem że czytając wciąż te żale na flogu zbiera się czasem na wymioty....a co ciekawe najwięcej odzywają się Ci ,co myślą że są idealni w tej materii a kompletnie nic nie wnoszą prócz awantur....żałosne....My musimy to znosić...musimy ,bo wreszcie przez to plucie coś się zmienia na flogu na siłę....bo wreszcie i administracja zmuszana wprost zmienia flog na coś zupełnie innego...heh....a zauważyłeś że naprawdę dobrzy fotografowie nie wchodzą na tą ohydną pyskówkę????...bo po prostu wiedzą co robią...robią znakomite zdjęcia....!!!Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo rozsądku.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

2017-08-12 23:16:51

flog
Forum fotograficzne
news

Flog

ukryj reklamy

•  

#57  2017-08-12 23:16:51

fatuma
fatuma
Forumowicz

<załamka> dzieci flogowe życzę wam pięknych zamków z piasku i nie plujcie koledze na piaskowe królestwo ...koniec końców przyjdzie deszcz i wszystko jednako potraktuje 😁...bawcie się i społeczności flogowa wbijajcie się wirtualne gwoździe w plery 😂widzę że tu towarzystwo ma już przyrośnięte klapki do oczu 😂

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

Stopka forum

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług i zgodnie
z Polityką Plików Cookie możesz okreslić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.

Strona główna / Regulamin / Reklama / Zarabiaj na flogu / Zgłoś problem/pytanie / Pomoc