#1  2015-07-25 16:02:10

emsik666
emsik666
Zaawansowany forumowicz
Ostrzeżenia: 0

Przepraszam :(

Przepraszam za wszystkie złe wypowiedzi o flogu na forum o działaniach osób,moderatorów,oceniajacych,wyróżniajacych,guru i tym podobnych.Nie było mnie tu rok ale to rok był dla mnie owocny smile mimo wszystkich zależności,mojego amatorstwa,moich gniotów tu właśnie chce dodawać swoje zdjecia może nie urywajace d.... ale moje,nie nadajace sie do niczego ale te które chce mimo mojej miernosci pokazać być może komus się spodobaja.Tak ktos bedzie czerpał przyjemność z moich zdjeć tak jak ja z innych bez plusów komentarzy.Jestem facetem i jak każda baba (kobieta )powie wzrokowcem jestem tak lubie to co widze :)Pozdrawiam wszystkich i życze udanych zdjeć nie tych co docenią inni,tych co otworzycie na monitorze,na ekranie laptopa i pomyślicie to moje zdjecię i jest najlepsze smile

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#2  2015-07-26 21:39:02

saturnin
saturnin
Zaawansowany forumowicz
Ostrzeżenia: 1

Re: Przepraszam :(

emsik666 napisał:

Ale...
No to ci...
Skruszony....
Płacę abonament TV, a oglądam tylko wiadomości. Gdy pojawiają się  niusy z PIS-u natentychmiast przełączam. Teraz jestem na flogu, a tu jakby wiadomości i trzeba wyłączyć, bo to jakby PIS... Nawet nie wiem czemu się odzywam...
Facet, ogarnij się...
Czy będę na flogu, czy nie będę nikogo o tym nie będę informował, nie mam najmniejszego zamiaru przepraszać za podpatrzone przeze mnie kombinacje kogokolwiek, cwaniaczków, którzy niby znaleźli sposób na znalezienie się w  jakichkolwiek nominacjach, ani towarzystwa powiatowego TWA, ani moderatorów, ani Mariusza, a jednemu moderatorowi  - panu Dulskiej dupę bym z chętnością skopał...   
Wracasz, to wracaj, a jeżeli przepraszasz, to znaczy, że nie chciałeś niczego wcześniej powiedzieć, a byłeś do tego chyba zmuszany - tak rozumiem Twoje przeprosiny... 
A kto Cie do tego zmuszał... ?

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#3  2017-08-13 00:00:08

krisss
krisss
Zbanowany

No i jak mi teraz ktoś powie, że jurorzy nie głosują na akty, to roześmieję się w twarz... są jurorzy, którzy głosują tylko i wyłącznie na akty, a reszta ich obiektywnie nie interesuje...

Wystarczy, że flogowy juror zapłacze, że dawno żaden akt nie wygrał ZD, a już reszta leci z wywieszonymi językami...

Pozdrawiam jurorów i fotografów i modelki będące w związkach, nawet sakramentalnych oraz człowieka trzymającego blendę swojej nagiej średniej urody partnerce  z głupią miną...

Oraz adminów, którym nie przeszkadza język nienawiści szerzony przez "topowego" flogowego Jasia Fasolę smile

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#4  2017-08-13 00:11:13

rowanbean
rowanbean
Zaawansowany forumowicz

krisss napisał:

No i jak mi teraz ktoś powie, że jurorzy nie głosują na akty, to roześmieję się w twarz... są jurorzy, którzy głosują tylko i wyłącznie na akty, a reszta ich obiektywnie nie interesuje...

Wystarczy, że flogowy juror zapłacze, że dawno żaden akt nie wygrał ZD, a już reszta leci z wywieszonymi językami...

Pozdrawiam jurorów i fotografów i modelki będące w związkach, nawet sakramentalnych oraz człowieka trzymającego blendę swojej nagiej średniej urody partnerce  z głupią miną...

Oraz adminów, którym nie przeszkadza język nienawiści szerzony przez "topowego" flogowego Jasia Fasolę smile

Niesamowicie mi ułatwiasz sprawę, a Administracji utrudniasz. Po raz kolejny i do tego z pełną świadomością ubliżasz osobom, których nie znasz. Po raz kolejny Administracja biernie przygląda się temu spektaklowi.
Kolego ja nie wstydzę się ani swojego imienia, ani nazwiska, ani żadnej ze swoich fotografii.
Nie muszę się ukrywać, a postaram się, że  zawstydzisz się swojego imienia i nazwiska, bo nikt w sieci bezimienny nie jest. Zawstydzi się też twoja partnerka jak mniemam sakramentalna.
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez rowanbean (2017-08-13 00:15:10)

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#5  2017-08-13 00:16:12

resec
Gość

fantastyczna praca w zdjęciu dnia...wysmakowany akt,który chłonie się oczami..i to piszę ja -kobieta....autor idealnie pokazał każdy kawałek jej pięknego ciała....jeśli ignorancie tego nie rozumiesz...zacznij czerpać wiedzę na początku od podstaw fotografii...tylko zaznaczam- każdej dziedziny....bo za miesiąc będziesz miał pretensje że ktoś za często pokazuje widoki....dodam jeszcze....zdjęcia które się ukazują jako wyróżnione czy...w tym przypadku zdjęcia dnia....są cichą inspiracją dla takich ludzi jak ja....to dla mnie przykład by się uczyć...iść dalej....a nie siedzieć na forum i bić pianę...

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#6  2017-08-13 00:16:38

krisss
krisss
Zbanowany

Niesamowicie mi ułatwiasz sprawę, a Administracji utrudniasz.
Kolego ja nie wstydzę się ani swojego imienia, ani nazwiska, ani żadnej ze swoich fotografii.
Nie muszę się ukrywać, a postaram się, że  zawstydzisz się swojego imienia i nazwiska, bo nikt w sieci bezimienny nie jest.
Pozdrawiam.

Miałeś ze mną nie dyskutować już więcej...

Ostatnio edytowany przez krisss (2017-08-13 00:18:01)

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#7  2017-08-13 00:19:48

krisss
krisss
Zbanowany

fantastyczna praca w zdjęciu dnia...wysmakowany akt,który chłonie się oczami..i to piszę ja -kobieta....autor idealnie pokazał każdy kawałek jej pięknego ciała....jeśli ignorancie tego nie rozumiesz...zacznij czerpać wiedzę na początku od podstaw fotografii...tylko zaznaczam- każdej dziedziny....bo za miesiąc będziesz miał pretensje że ktoś za często pokazuje widoki....dodam jeszcze....zdjęcia które się ukazują jako wyróżnione czy...w tym przypadku zdjęcia dnia....są cichą inspiracją dla takich ludzi jak ja....to dla mnie przykład by się uczyć...iść dalej....a nie siedzieć na forum i bić pianę...

A to jest Twoje zdanie... Ty poza kupnem obiektywu do makro nie wychylasz się na wyżyny...

Ostatnio edytowany przez krisss (2017-08-13 00:20:06)

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#8  2017-08-13 00:24:22

resec
Gość

krisss napisał:

A to jest Twoje zdanie... Ty poza kupnem obiektywu do makro nie wychylasz się na wyżyny...

no i wszystko jasne w tym temacie...pozdrawiam.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#9  2017-08-13 00:25:39

rowanbean
rowanbean
Zaawansowany forumowicz

krisss napisał:

Niesamowicie mi ułatwiasz sprawę, a Administracji utrudniasz.
Nie muszę się ukrywać, a postaram się, że  zawstydzisz się swojego imienia i nazwiska, bo nikt w sieci bezimienny nie jest.
Pozdrawiam.

Od poniedziałku zajmie się tym wyspecjalizowana kancelaria adwokacka, a dyskutować będzie z Administracją Floga.

Nie jest to dyskusja tylko stwierdzenie tego co nieuchronne.

Do zobaczenia, bo to raczej też będzie nieuchronne. Sprawdzę wówczas, czy jesteś taki bohaterski i czy będziesz miał odwagę spojrzeć mi w oczy.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

#10  2017-08-13 01:17:29

pmm
pmm
Zaawansowany forumowicz

krisss napisał:

Moje również. Wśród wyróżnionych trafia się słabizna, ale co masz do zarzucenia temu konkretnemu zdjęciu? Jak rozumiem robisz lepsze foty...

Jestem tylko amatorem, lecz przeglądając Twoją galerię krisss mam wrażenie, że należę do sporego grona flogowiczów mających dużo więcej do powiedzenia o fotografii, niż Ty.

Ostatnio edytowany przez pmm (2017-08-13 01:22:26)

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

2017-08-13 02:30:21

flog
Forum fotograficzne
news

Flog

ukryj reklamy

•  

#11  2017-08-13 02:30:21

bartek
bartek
Administrator

krisss napisał:

No i jak mi teraz ktoś powie, że jurorzy nie głosują na akty, to roześmieję się w twarz... są jurorzy, którzy głosują tylko i wyłącznie na akty,

Czy Ty masz jakąś fobię na punkcie tych aktów?

http://s23.flog.pl/media/foto_middle/bartek_27d184345a507ba96a31940fcab1f1d9.jpg

Rzeczywiście same akty.

krisss napisał:

A to jest Twoje zdanie...

Po to jest to forum, żeby wyrazić swoje zdanie.

krisss napisał:

Ty poza kupnem obiektywu do makro nie wychylasz się na wyżyny...

Pokazałeś klasę.

krisss napisał:

Już nikt nie będzie musiał z Tobą więcej dyskutować.

Wpisz powód zgłoszenia:

Anuluj
Wyślij

Stopka forum

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług i zgodnie
z Polityką Plików Cookie możesz okreslić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.

Strona główna / Regulamin / Reklama / Zarabiaj na flogu / Zgłoś problem/pytanie / Pomoc